Products

All Products

331 products

Masala Triangle Puff

Regular
Rs. 58.00
Sale
Rs. 58.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Medye Baklava

Regular
from Rs. 402.00
Sale
from Rs. 402.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Melagu Vadai

Regular
from Rs. 56.00
Sale
from Rs. 56.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Methi Ladoo

Regular
Rs. 175.00
Sale
Rs. 175.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Methi Mathri

Regular
Rs. 130.00
Sale
Rs. 130.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Milk Bread

Regular
Rs. 70.00
Sale
Rs. 70.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Milk Cake

Regular
from Rs. 190.00
Sale
from Rs. 190.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Milk Cake Rusk

Regular
Rs. 104.00
Sale
Rs. 104.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Milk Chocolate Strawberry Cake

Regular
from Rs. 362.50
Sale
from Rs. 362.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Milk Halwa

Regular
from Rs. 185.00
Sale
from Rs. 185.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Milk Marbles

Regular
Rs. 180.00
Sale
Rs. 180.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Milk Truffle Cake

Regular
from Rs. 625.00
Sale
from Rs. 625.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Mixed Berry Cake

Regular
from Rs. 362.50
Sale
from Rs. 362.50
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Mixed Dry Fruit Nest Kunafa

Regular
from Rs. 462.00
Sale
from Rs. 462.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Mixed Dry Fruit Pyramid Baklava

Regular
from Rs. 402.00
Sale
from Rs. 402.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Mohanthal

Regular
from Rs. 185.00
Sale
from Rs. 185.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Moong Dhal Burfi

Regular
from Rs. 190.00
Sale
from Rs. 190.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Moong Dhal Halwa

Regular
from Rs. 76.00
Sale
from Rs. 76.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Mota Mixture

Regular
from Rs. 54.00
Sale
from Rs. 54.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Moti Pak

Regular
from Rs. 185.00
Sale
from Rs. 185.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Multigrain Bread

Regular
Rs. 70.00
Sale
Rs. 70.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Multigrain Lavash

Regular
Rs. 104.00
Sale
Rs. 104.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Namkeen Paara

Regular
Rs. 130.00
Sale
Rs. 130.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Navdhanyam Mixture

Regular
Rs. 135.00
Sale
Rs. 135.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Navrathan Mixture

Regular
from Rs. 56.00
Sale
from Rs. 56.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Neptune Assorted Sweets

Regular
from Rs. 625.00
Sale
from Rs. 625.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Nutella Nest Kunafa

Regular
from Rs. 462.00
Sale
from Rs. 462.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Olive Tomato Focaccia

Regular
Rs. 70.00
Sale
Rs. 70.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Onion Kachori

Regular
Rs. 28.00
Sale
Rs. 28.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per 

Opera Cake

Regular
from Rs. 165.00
Sale
from Rs. 165.00
Regular
Sold Out
Unit Price
per